Teenistus- ja Spordikoerte Klubi

Teenistus- ja Spordikoerte Klubi
SK VÕISTLUS Trüki E-mail

  20.08.2016. Toimub TSKK treeningplatsil  TAKO  SK võistlus .

  19.08.2016. TSKK  treeningplats reserveeritud alates 19.00

 

  info : Inga Arro           +372 56 208 189

        : Anne Tammiksalu +372 518 4759 

 

 

 

 

 
KK eksam 31.08.2015.kohtunik Urve Lageda Trüki E-mail

 

    KK eksam 31.08.2015.Kohtunik : Urve Lageda 

   Tulemused

  KK-1

  1. Sophie Dolbia Sykstus (labradori retriiver) & Marilis Saul      VH  94  KK-1

  2. Phoenix Emperor Power Spice( suursnautser) &  Jaanika Kuldmaa   V  97  KK-1

  3. Angelstone Unison Perfect ( suursnautser) & Olga Lomovtseva   ei osalenud

  KK-2

  4. Jackson Oger Schloss ( SLK) & Joel Meresmaa     R  70  KK-2

  5. Defendervil Eclipse (SLK) & Külve Uusküla     R  79  KK-2

  6. Greenvillhouse Almeric Astor ( DOB) & Larissa Por6vkina   R  71 KK-2

 

 

 info: Inga Arro  56208189 

 

 
KK eksam 28.06.2015 algus 9.00 , kohtunik A.Petrova Trüki E-mail

 

   KK-eksam 28.06.2015. kohtunik Aleftina Petrova 

        Osalejad /TULEMUSED

 KK-1 

      Greenvillhouse Alexia Agatha (dob)  & L.Porõvkina     70p R    KK-1

      Greenvillhouse Almeric Astor (dob) & L.Porõvkina       93p VH  KK-1

      Fest Kiefer Weltara (slk) & S.I.Nikolajev                      83p  H  KK-1

       Estrellest Navarro Narmer (slk) & Alar Oja                   65p  MR  -

 KK-2

       Golden Amulette Berta (saksa bokser) & M.Kangur   88p   H   KK-2

       Bruno (segav) & R.Loomets                                   74p   R  KK-2

       Norbon Hill Bell Olivie Nuare (labradori retriiver) & A.Kivinurm   94p  VH   KK-2

 

 

 info  ,korraldaja : Inga Arro 56208189

 

 

 

 
TSKK Trüki E-mail

  kk

 
SK- VÕISTLUS,02.05.2015. kohtunik:Kaja Koor Trüki E-mail

   SK võistlus 02.05.2015.

   võistlus toimub TSKK treeningplatsil Kiviaia tee 11c 

  kohtunik   Kaja Koor

  liikumisjuht Priit Rattur

  VÕISTLUSE SPONSOR   CARAMIRA PET TRADE 

   PILDID

   https://www.flickr.com/photos/132127590@N05/sets/72157651893473319/

 

 

 

  OSALEJAD/ TULEMUSED

  SK2 10.00

  1. Alexa ,belgia LK & Tatjana Fjodorova     134p

  SK3  10.30

  2. Moonskapes Voice of the Wolf ,sveitsi valge LK & Riikka Viinikka    259p  I järk    IIkoht

  3. Story Goes Material Girl , bordercollie & Niina Riihimäki      211p   III järk   III koht

  4. Lord Harold ,ida-euroopa LK & Aire Allpere     208,5 p   III järk      IV  koht

  5. Amazing Grace of Shamrock Field , bordercollie & Helena Trus       284 p   I järk   I koht

 

  SK1  12.05

  6.Inxest Roswell , SLK & Raimo Lander    199,5 p   II järk    I koht

  7. Flyland Blithe Runner , bordercollie & Aleftina Petrova   185 p  III järk   II kokoht

  Korraldaja Ljubov Politsan

 

 

 

 
<< Algus < Prev 1 2 3 Järgmine > Lõpp >>

Leht 1 - 3

Hetkel lehel

Meil on lehel 2 külalist online

Liikmetele